Ktoś zamówił limitowanego Aston Martina Zagato Shooting Brake w różowym kolorze

Nie, to nie jest folia.

Shooting Brake to czwarty członek rodziny Vanquish Zagato. Wszystkie bazują na modelu Vanquish S i posiadają pod maską 5,9-litrowe V12 o mocy 603 KM. Każdy wyróżnia się też wyjątkowym dla aut Zagato nadwoziem.

Omawiany dziś pojazd to auto wyjątkowe, gdyż nigdy w historii Aston Martina nie było tego typu samochodu. Shooting Brake przygotowane przez Zagato łączy w sobie przepiękne linie Aston Martina z praktycznością nadwozia kombi.

Auto jest mocno limitowane i powstanie wyłącznie 99 sztuk na cały świat. Z tego też powodu widok jednego z egzemplarzy pomalowanego w całości jak Barbie może naprawdę boleć. Szczególnie, że nie jest to folia, a oryginalny lakier nałożony w fabryce w Gaydon.

Osoba, która zamówiła tę „piękność” musiała być bardzo ważnym klientem Aston Martina, skoro nikt nie był w stanie powiedzieć „nie” i pozwolił na taką konfigurację prawdziwego dzieła sztuki. Ktoś mógł chociaż doradzić i zostawić dach w kolorze czarnym, jak na egzemplarzu obok…

źródło: Andy Palmer / Instagram

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Ktoś zamówił limitowanego Aston Martina Zagato Shooting Brake w różowym kolorze

  • 28 grudnia 2018 at 09:43
    Permalink

    Ale brednie, co za cymbał to pisze? Taki Aston kosztuje tyle hajsu, że tam nikt się nie zastanawia, czy dany model będzie dobrze wyglądał w różowym kolorze. Klient wbija do środka, mówi, że chce kurwa różowego Zagato to go kurwa dostanie, bo za to im płaci. I tu nie ma żadnej dyskusji. Znam to z własnego doświadczenia: jak klient coś chce, to dostanie to. Prosta sprawa.

    Reply

Dodaj komentarz