BMW Serii 4 Convertible przyłapane na zakamuflowanych testach

BMW Serii 4 nowej generacji w nadwoziu Convertible zostało przyłapane w Niemczech na zakamuflowanych testach.

Okres świąt oraz imprez sylwestrowej nie dla każdego jest chwilą wytchnienia i zabawy. Świat motoryzacyjny idzie do przodu w szaleńczym tempie i nie ma w nim czasu na przerwę. Taką politykę stosuje zdecydowanie BWM, któremu święta związane z końcem roku nie przeszkodziły w pracy i tym samym wyprowadzeniu na zakamuflowane testy nowego BMW Serii 4 w wersji bez dachu.

Samochód został przyłapany przez jak zawsze niezawodnych szpiegów motoryzacyjnych gdzieś w Niemczech. Patrząc na fotografie ciężko jest nam opisać wygląd samochodu ze szczegółami, jednak z pewnością nie będzie on odbiegał w dużym stopniu od niedawno zaprezentowanego BMW Serii 3. Oprócz wyglądu zewnętrznego, bardzo podobny wydaje się być także kokpit pojazdu.

Samochody z uwagi na fakt powstanie na tej samej płycie podłogowej, dzielić się będą także gamą silnikową. Seria 3 na start oferowana była z pięcioma jednostkami napędowymi – dwoma na benzynę i trzema zasilanymi olejem napędowym. Z czasem do oferty dołączył kolejny silnik benzynowy, zobaczyć mamy również w przyszłości wersję hybrydową.

Nie wiemy kiedy konkretnie BMW Serii 4 w nadwoziu Coupe i Convertible zaprezentowane zostanie publicznie, jednak z pewnością będzie to miało miejsce w tym roku.

źródło: Motor1

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz