Najlepsze fragmenty z pierwszego odcinka 2 sezonu Milionerów z Clarksonem

Wczoraj wieczorem miał premierę pierwszy odcinek nowego sezonu Who Wants To Be A Millionaire?

Nowy sezon Who Wants To Be A Millionaire? właśnie zadebiutował na antenie stacji ITV w Wielkiej Brytanii. Ponownie prowadzącym został Jeremy Clarkson, którego będziemy mogli oglądać codziennie do 6 stycznia.

W pierwszym odcinku nowego sezonu nie zabrakło wyjątkowego poczucia humoru Clarksona oraz nietypowych sytuacji z uczestnikami. Oto najciekawsze z nich.

A Fastest Finger FIRST

Pierwszy raz od kilku lat wystąpiła sytuacja, gdy na pytaniu początkowym, w którym należy jak najszybciej ułożyć odpowiedzi w odpowiedniej kolejności, nikomu nie udało się zrobić tego poprawnie.

Uczestnicy mieli za zdanie ułożyć w kolejności od najmniejszej do największej nazwy rocznic ślubu:

  • A: Ruby (Rubinowa) – 40. rocznica
  • B: Silver (Srebrna) – 25. rocznica
  • C: Diamond (Diamentowa) – 60. rocznica
  • D: Gold (Złota) – 50. rocznica

Clarkson żartobliwie wyśmiał uczestników, czy jeśli w następnym pytaniu byłyby litery alfabetu, to udałoby im się je ułożyć.

James May jest nudny

Podczas rozmowy z pierwszym uczestnikiem po poprawnej odpowiedzi na pytanie za 1000 funtów, Clarkson zapytał o hobby uczestniczki, gdyż w swoim profilu zgłoszeniowym napisała, że jest „entuzjastką Lego”.

Na pytanie „Dlaczego?” odpowiedziała, że lubi Lego, gdyż może dzięki temu ma co robić palcami w wolnych chwilach. Po chwili ciszy Clarksona i śmiechy w studio, prowadzący zripostował, że jego kolega z pracy, James May, lubi układać klocki Lego i jest bardzo nudny.

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz