Lamborghini Huracan Evo – pierwsze oficjalne zdjęcie

Po wcześniejszej małej zapowiedzi, Lamborghini zdecydowało się udostępnić pierwsze oficjalne zdjęcie Huracana po faceliftingu.

Lamborghini dwa dni temu udostępniło w specjalnej aplikacji dla swoich klientów dwie pierwsze, nieśmiałe grafiki prezentujące nadchodzące zmiany w odświeżonym Huracanie. Teraz włoska marka zdecydowała się opublikować oficjalnie w sieci pierwsze zdjęcie samochodu, przy okazji poznaliśmy jego nową nazwę.

Lamborghini Huracan rocznikowo rozpisane na 2020 rok otrzymało przydomek „Evo”, który odróżniać ma wersję po faceliftingu od swojego poprzednika. Wrzucona do internetu fotografia przedstawia jedynie tył auta, jednak już niej nim widać dosyć znaczące różnice.

Pojazd upodobniony został nieco bardziej do Lamborghini Huracan Performante. Posiada teraz dwie, zamiast czterech rur wydechowych, które umieszczone zostały po bokach rejestracji. Dodany został również mały spojler, tuż za miejscem gdzie znajduje się silnik. Zmieniony został wzór kratki ciągnącej się po całej długości tyłu, na środku której znajduje się logo marki, modyfikację przeszedł również dyfuzor, który wydaje się być teraz bardziej masywny.

Z przodu z pewnością zobaczymy nowy wzór LED-owych świateł do jazdy dziennej, oraz zderzak zmodyfikowany na wzór najnowszego Audi R8. Tajemnicą pozostaje kokpit samochodu, który najprawdopodobniej został znacznie zmodernizowany oraz jednostka napędowa maszyny.

O tym jak oficjalnie zmienił się Huracan dowiemy się ostatecznie niedługo, ponieważ premiera samochodu w sieci w najbliższym czasie jest nieunikniona. Wystarczy że poczekamy kilka-kilkanaście dni.

Lamborghini Huracan Evo – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz