Grupa nastolatków zniszczyła 20 samochodów dla zabawy | Galeria

Czwórka nastolatków włamała się na parking dealera samochodów i celowo zaczęła niszczyć stojące tam auta. Uszkodzona została m.in nowa Corvette Z06 czy Dodge Challanger.

W zeszłym tygodniu w mieście Huston w Texasie, do lokalnego dealera samochodów włamała się czwórka nastolatków, która dla zabawy zaczęła niszczyć stojące na parkingu pojazdy, generując łącznie straty około 800 tysięcy dolarów. Według lokalnych mediów młodociana grupa dostała się do miejsca, gdzie przechowywane były kluczyki do maszyn. Przestępcy wsiadali do kolejnych samochodów i wjeżdżali nimi w inne, stojące auta.

Ich zabawa nie trwała jednak długo, ponieważ ochrona obiektu, po zauważeniu włamania wezwała na miejsce policję, która ujęła sprawców. Cała czwórka aresztowana została w więzieniu dla młodocianych przestępców, ze względu na ich wiek, dane osobowe nie zostały ujawnione publicznie.

Łącznie uszkodzonych zostało 20 samochodów, straty wyceniona na 800 tysięcy dolarów, co po przeliczeniu daje około 3 miliony złotych. Wśród zniszczonych aut znalazły się m.in nowy Chevrolet Corvette Z06, Dodge Challenger R/T Scat Pack , Jaguar XE, Ford Mustang czy Porsche Cayman. Straty na poszczególnych samochodach są różne – od zadrapań lakieru po zmiażdżone części nadwozia.

źródło: Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Grupa nastolatków zniszczyła 20 samochodów dla zabawy | Galeria

  • 10 stycznia 2019 at 09:15
    Permalink

    Cała czwórka aresztowana została w więzieniu

    Wydaje mi się, że aresztowana została raczej na miejscu zatrzymania / zdarzenia, a w więzieniu została osadzona na czas aresztu.

    Reply

Dodaj komentarz