Lamborghini Huracan EVO Spyder spotkany na autostradzie

Jak widać, Lamborghini Huracan EVO jest już po cichu testowane w wersji bez stałego dachu.

Odświeżone Lamborghini Huracan już w dniu swojej premiery przekonało do siebie ogromną rzeszę fanów czterech kółek i tym samym porządnie wstrząsnęło sceną motoryzacji na początku 2019 roku. Włoska marka nie pozwoliła sobie jednak na długie świętowanie tego sukcesu. Zgodnie z wcześniej stosowanym przez firmę schematem, po wersji coupe danego auta, powinniśmy zobaczyć jego odpowiednik bez stałego dachu. Jak się okazuje, Lamborghini już nad tym pracuje.

Lamborghini Huracan EVO Spyder przyłapane zostało podczas zakamuflowanych testów w Stanach Zjednoczonych na autostradzie stanowej I-75. Nagrał je przypadkowy kierowca, którego zaciekawiło niecodzienne pokrycie samochodu.

Wersja Spyder nie będzie znacznie różnić się od podstawowego Lamborghini Huracana EVO. Jakiekolwiek zmiany, oczywiście poza samym dachem dotknąć powinny tyłu pojazdu, który musiał zostać przeprojektowany tak, aby pomieścić składane płótno. Jeżeli gdzieś indziej pojawią się modyfikacje, będą one bardzo subtelne.

Lamborghini Huracan EVO Spyder zadebiutuje z całą pewnością w tym roku. Trudno przewidzieć na ten czas cenę maszyny, jednak będzie wyższa niż za podstawowy model ze stałym dachem, którego cena zaczyna się od 261 tysięcy dolarów, a więc około 1 miliona złotych.

Lamborghini Huracan EVO

źródło: Motor1, shut your face! via YouTube

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz