Nowy Mercedes-Benz CLA w nadwoziu Shooting Brake

Tak najprawdopodobniej prezentować się będzie powiększony Mercedes-Benz CLA.

Premiera nowej generacji Mercedesa CLA miała miejsce praktycznie przed chwilą, podczas targów elektroniki użytkowej w Las Vegas. Samochód został ciepło przyjęty w świecie motoryzacji, czy równie dobrze wpasuje się w gusta fanów czterech kółek w nadwoziu Shooting Brake?

Niemiecka marka jak dotąd nie przedstawiła nam wyglądu powiększonej wersji CLA, co wykorzystał niezawodny grafik X-Tomi Design i wykonał grafikę pokazującą jak najprawdopodobniej wyglądać będzie pojazd.

Zaprezentowana wersja Shooting Brake nie różni się niczym od podstawowej wersji auta, poza powiększoną tylną częścią maszyny. Oczywiście oprócz zmiany wizualnej, oznacza to większą ilość miejsca dla pasażerów, jak i możliwość przewożenia większej ilości bagażu na raz. Twórca wizualizacji zasługuje na duża pochwałę, ponieważ idealnie odwzorował charakterystyczną, spadającą linię dachu, identyczną jak w poprzedniej generacji.

Europejska premiera odświeżonego Mercedesa CLA w nadwoziu sedana i najprawdopodobniej kombi będzie miała miejsce podczas nadchodzących tragów motoryzacyjnych w Genevie. Te odbędą się już w marcu.

źródło: X-Tomi Design

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz