Oficjalny klip promocyjny Toyoty Supra wyciekł kilka dni za wcześnie

Toyota z pewnością nie jest z tego szczęśliwa. Co innego fani wyczekujący nowej generacji.

Krajowe oddziały Toyoty definitywnie nie potrafią dotrzymać tajemnicy i ukrywać wyglądu nowej generacji Supry. Kilka dni temu niemiecki oddział udostępnił dwa oficjalne zdjęcia samochodu, a teraz kolejny wyciek pochodzi z Meksyku. Na oficjalnym profilu meksykańskiego oddziału pojawił się oficjalny klip nadchodzącej Toyoty Supra jeszcze przed oficjalną premierą samochodu oraz publikacji pierwszych zdjęć.

Piąta generacja modelu nie jest bezpośrednią kopią koncepcyjnego FT-1 z 2014 roku, jednak zachowane zostały wszystkie walory i linie. Auto posiada zintegrowany spoiler, podwójny układ wydechowy z chromowanymi końcówkami, umieszczone centralnie tylne światło przeciwmgielne oraz logo „Supra” pochodzące z poprzedniej generacji. Z przodu są trzy ogromne wloty powietrza, ogromne przednie światła z wyraźnymi światłami do jazdy dziennej oraz wloty powietrza w stylu modeli z najwyższej półki.

Nowa Supra to samochód stworzony wspólnie przez Toyotę i BMW. Pod maską będzie pracować 3-litrowa jednostka R6 zapożyczona z Z4 M40i, która generuje 340 KM. W bliźniaczym modelu pozwala to na sprint od 0 do 100 km/h w czasie 4,5 sekundy.

Nowa Toyota Supra zostanie zaprezentowana już 14 stycznia podczas targów motoryzacyjnych w Detroit.

   2020 Toyota Supra – screeny z wycieku

2020 Toyota Supra – wyciek oficjalnych zdjęć

2020 Toyota Supra – zdjęcia szpiegowskie

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz