Tak kończy się „Bird Box Challenge”

17-latka podczas wykonywania „Bird Box Challenge” poruszała się samochodem z zakrytymi oczami, przez co spowodowała wypadek.

Mogłoby się wydawać, że jazda z zamkniętymi bądź zakrytymi oczami jest na tyle głupim pomysłem, że nikt nie zdecyduje się na jego realizację. Stany Zjednoczone po raz kolejny udowodniły nam, ze głupota ludzi nie zna granic.

Na początku tygodnia 17-letnia dziewczyna w mieście Layton w stanie Utah postanowiła wykonać popularny ostatnimi czasy „Bird Box Challenge” – wyzwanie polegające na przeżycie 24-godzin z zakrytymi oczami, zainspirowane jednym z najnowszych filmów wyprodukowanych przez Netflixa. Nastolatka wraz ze swoją przyjaciółką poruszały się samochodem z zawiązanymi oczami i spowodowały przez to wypadek.

Zderzenie okazało się być na szczęście niegroźne, nikt nie został ranny, ucierpiały jednie dwa samochody. O wypadku dowiedzieliśmy się dzięki stanowej policji, która w piątek wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie z miejsca zdarzenia z podpisem „Bird Box Challenge podczas prowadzenia auta… rezultaty łatwe do przewidzenia”.

Niestety nie jest to jedyne nieszczęśliwy wypadek spowodowany tym wyzwaniem. Jak donosi CBS News w swoim reportażu – podczas wykonywania zabawy jedna kobieta omal nie poparzyła sobie ciała. Ponadto w internecie dostępne jest wiele nagrań z osobami, które wielokrotnie wpadają na meble w swoim domu, bądź na różne obiekty w miejscach publicznych.

źródło: Carscoops, Layton Police via Twitter

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz