Toyota Supra – wyciekły dwa nowe zdjęcia i cennik

Do sieci trafiły dwa nowe zdjęcia prezentujące nową generację Toyoty Supra, ponadto poznaliśmy cennik auta.

Premiera długo wyczekiwanej nowej generacji Toyoty Supra już jutro. Chociaż za pośrednictwem wielu wcześniejszych wycieków m.in niedawnego, przypadkowego umieszczenia w sieci oficjalnego klipu promocyjnego auta przez meksykański oddział firmy, wiemy o aucie praktycznie już wszystko, to dalej docierają do nas coraz to nowsze zdjęcia i informacje.

Najświeższe, trzy fotografie ukazały się na forum SupraMKV. Przedstawiają samochód z różnych perspektyw, podczas jazdy na torze wyścigowym. Grafiki udostępnione zostały w znośnej jakości, dzięki czemu wierni fani modelu przyjrzeć mogą się kilku szczegółom nadwozia nowej generacji Supry.

Oprócz samych zdjęć, na forum pojawiły się informacje dotyczące cen pojazdu. Dane pochodzić mają z „sprawdzonego źródła” i według nich koszty poszczególnych wersji auta przedstawiają się następująco:

  • Podstawowa wersja z silnikiem 3-litrowym – 49,990 dolarów (ok. 186 tysięcy złotych)
  • Wersja Premium z silnikiem 3-litrowym – 53,990 dolarów (ok. 200 tysięcy złotych)
  • Specjalna edycja startowa modelu – 55,250 dolarów (ok. 206 tysięcy złotych)

Zaznaczmy, że nie są to potwierdzone dane, a ceny w dolarach przeliczone zostały na polskie złote po aktualnym kursie waluty. Dealerzy w naszym kraju mogą mieć ustalone własne, możliwie wyższe ceny.

Nowe zdjęcia z wycieku

Klip promujący nową Toyotę Supra

źródło: Carscoops, SupraMKV

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz