The Grand Tour, Sezon 3, Odcinek 2 – opis odcinka, galeria zdjęć

Wyczekiwany odcinek specjalny z Kolumbii nadchodzi. Uwaga, spoilery!

Już w ten piątek odbędzie się premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu The Grand Tour. W międzyczasie wiemy już co zobaczymy w kolejnym epizodzie motoryzacyjnych przygód Jeremy’iego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

źródło: Amazon

Następną historię jaką zobaczymy będzie wyprawa do Południowej Ameryki. Będzie to pierwszy raz, gdy Clarkson, Hammond i May wraz z Andym Wilmanem udali się w te rejony po nieszczęsnym odcinku Top Gear Patagonia Special, podczas którego musieli uciekać z Argentyny.

Tym razem będziemy mieli przyjemność zobaczyć jak prezenterzy wcielają się w rolę fotografów przyrodniczych. Będą oni mieli za zadanie zrobić zdjęcia dzikim zwierzętom, które następnie zostaną wykorzystane jako oficjalne tapety Amazonu.

źródło: Amazon

Do tego celu będą musieli wybrać sprzęt fotograficzny wg własnego uznania, a także samochody, które pomogą im w poszukiwaniu najlepszego kadru. Jeremy Clarkson wybrał Jeepa Wranglera, Hammond zasiądzie za kierownicą podniesionego Chevroleta Silverado, a May będzie przemierzał puszczę w malutkim Fiacie Panda 4×4.

źródło: Amazon

Odcinek pierwotnie miał się pojawić w drugim sezonie show. Plan zakładał rozpoczęcie nagrywania w październiku 2017 roku, jednak z uwagi na chorobę Clarksona, nagrywanie zostało przesunięte na styczeń 2018 roku, więc nie było technicznych możliwość emisji wraz z odcinkami poprzedniego sezonu.

Odcinek specjalny The Grand Tour będzie emitowany w dwóch częściach. Pierwsza będzie emitowana jako odcinek nr 2 i zobaczymy ją już 25 stycznia, a druga jako odcinek nr 3, którego emisja jest zaplanowana na 1 lutego.

The Grand Tour, Sezon 3, Odcinek 2 „Colombia Special – Część 1” – galeria zdjęć

źródło: Amazon dla The Grand Tour Polska / CarTests Polska

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz