Ta nowoczesna wersja karocy dla księżniczki może być twoja

W XXI wieku nie trzeba urodzić się księżniczką. Można nią zostać za cenę 32 tysięcy euro.

Większość dziewczyn w swoim życiu przeżywa moment kiedy koniecznie chcą być księżniczkami. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ od niepamiętnych czasów każde pokolenie wychowywane jest na bajkach Disneya, w których grają one zwykle główne role. Jedną z najpopularniejszych księżniczek jest Kopciuszek, która jak wiemy – przyjechała na bal do księcia w pięknej karocy.

Jeżeli w tym momencie twoja córka przeżywa „fazę” na tę baśń, to możesz swojej pociesze sprawić prawdziwą karocę, jednak w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu.

Chrysler PT Cruiser na którego patrzysz posiada wszystko to, co bajkowa karoca powinna posiadać. Na karoserii ma liczne, falowane zdobienia, biały lakier, wysoką przybudówkę z ogromnymi oknami oraz chromowaną atrapę grilla z przodu. W środku zamontowano skórzane kanapy oraz wielokolorowe podświetlenie LED. Podłogę i sufit zdobi ornament w kształcie lilii, widoczny jest również solidny system nagłośnienia.

Dwa żywe konie z przodu karocy zastąpione zostały 138 koniami mechanicznymi pochodzącymi z 2-litrowego silnika, do którego dołączona została automatyczna skrzynia biegów.

Pojazd znajduje się na Litwie i możliwy jest do zakupienia w cenie 32 tysięcy euro, a więc około 140 tysięcy złotych. Co prawda wydaje się być to naprawdę wygórowana cena, jednak na realizację marzeń naszych pociech nie powinniśmy szczędzić pieniędzy.

źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz