Złota Honda NSX, złoty Type R oraz złota kosiarka na 50-lecie Hondy w Australii

Honda przygotowała specjalna wersję swoich produktów w kolorze złotym wliczając w to samochody, motocykle, kosiarkę oraz generator prądu.

Jak wiadomo – marki motoryzacyjne lubią szykować specjalne wersje swoich pojazdów, które upamiętniają ważne rocznice czy wydarzenia. Honda postanowiła przygotować specjalną serię swoich produktów, którą celebrować będą 50-lecie obecności na rynku Australii.

50-lecie nazywane jest złotą rocznicą i w związku z tym, japońska marka postanowiła w taki kolor przyozdobić specjalną serię swoich dóbr. Wydawać by się mogło, że dotyczyć będzie to jedynie samochodów Hondy, zarząd firmy wykazał się jednak większymi ambicjami i poczuciem humoru, dlatego też w złotej ofercie znajdziemy również 3 motocykle – CBR100RR, CRF450L oraz CRF50F, kosiarkę HRU19 Buffalo Premium, która została zaprojektowana i jest produkowana w Australii oraz… generator prądu EU22i. Samochodami godnymi złotej okleiny okazały się być Honda NSX oraz Honda Civic Type R.

„Zastanawialiśmy się, w jaki sposób możemy świętować nasze urodziny i wyjątkową różnorodność naszych produktów w odważny i zabawny sposób. To znaczy, kto kiedykolwiek widział wcześniej złotą kosiarkę lub generator?”

Hiroyuki Shimizu – dyrektor generalny Hondy w Australii

Niestety, nawet jeżeli błagalibyście pracowników marki w salonie na kolanach, to nie kupicie żadnej maszyny ze zdjęcia. Wszystkie urodzinowe egzemplarze posłużą do celów marketingowych i nie są dostępne na sprzedaż.

źródło: Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz