Oto Renault ZOE po faceliftingu

W sieci pojawiło się zdjęcie odświeżonego Renault ZOE z małą ilością kamuflażu na nadwoziu.

Renault ZOE jest jednym z niewielu całkowicie elektrycznych samochodów dostępnych na rynku. Samochód swoim kosmicznym wyglądem zdecydowała przyciąga wzrok podczas poruszania się po naszych ulicach. Niedługo być może jeszcze więcej osób będzie się za nim oglądało, ponieważ auto przechodzi właśnie facelifting.

Zdjęcie zmodernizowanego modelu z małą ilością kamuflażu wrzucone zostało na Snapchata, skąd szubko rozeszło się dalej po sieci. Fotografia wykonana została najpewniej w miejscowości Guyancourt we Francji, gdzie znajduje się centrum techniczne Renault.

Widzimy, że pojazd otrzyma większą atrapę grilla u dołu zderzaka oraz powiększone logo marki. Zmodyfikowane zostały również lampy, a poniżej nich dodany nowy wlot powietrza.

Samochód otrzyma ten sam silnik, co aktualna edycja pojazdu, a więc elektryczną jednostkę o mocy 107 KM i 225 Nm. Zmienione będą za to baterie, które zostaną zmodernizowane bądź wymienione na całkowicie nowe, tak, aby oferować większy zasięg i krótszy czas ładowania.

Możliwe do nabycia w tym momencie Renault ZOE przejechać może do 300 km na pełnym akumulatorze. Czas ładowania baterii 41 kWh do około 80% wynosi 1 godzinę i 40 minut.

Renault ZOE po faceliftingu najprawdopodobniej zobaczymy podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych Geneva Motor Show.

źródło: Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz