Mercedes ML przerobiony na pick-up 6×4

Mercedes ML pierwszej generacji po niecodziennej modyfikacji dostępny jest do kupienia w Wielkiej Brytanii.

Jak wszyscy wiemy aktualnie panuje wyraźna moda na SUV-y. Są jednak osoby dla których auto z takim typem nadwozia jest za małe, z tego powodu powstały jeszcze większe Pick-upy z dodatkowa parą kół. Przykładem takiego pojazdu jest np. Mercedes-Benz G63 AMG 6×6.

Jeżeli lubicie tak wielkie maszyny, ale wasz budżet jest dosyć ograniczony i przez to nie stać was na podanego Mercedesa, to mamy dla was świetną propozycję.

Oto przerobiony Mercedes ML pierwszej generacji z 2001 roku. Auto otrzymało dodatkową parę kół, które obute są na 18-calowych felgach. Pod maską pracuje 3,2-litrowy silnik połączony z automatyczną skrzynią biegów. Jak dotąd pojazd przejechał 225 tysięcy kilometrów. Zaznaczmy, że samochód oficjalnie przeszedł testy bezpieczeństwa w Wielkiej Brytanii i dopuszczony został do ruchu.

Cena tego cuda wynosi 19,995 funtów, a więc około 100 tysięcy złotych. Jest to wysoka cena jak za 18-letnie auto z takim przebiegiem. Jednak jeżeli zdecydowalibyśmy się na zakup maszyny, z pewnością szybko stalibyśmy się gorącym tematem do rozmów dla zazdrosnych sąsiadów.

źródło: Carscoops

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz