Oto możliwe wersje rozwojowe BMW Serii 7

Oto wizualizacje przedstawiające BMW Serii 7 po faceliftingu w kilku różnych wersjach nadwozia.

BMW Serii 7 w wersji po faceliftingu zadebiutowało pod koniec zeszłego roku. Auto szybko stało się pośmiewiskiem w internecie z uwagi na swoje ogromne, zajmujące dużą część przedniego zderzaka nerki. Pomimo tego, że samochód nie został dobrze przyjęty, bawarska marka z pewnością za jakiś czas zaprezentuje pojazd w innym typie nadwozia niż sedan.

Rosyjski grafik Aksyonov Nikita znany z wielu świetnych projektów postanowił zwizualizować jak maszyna wyglądać będzie w nadwoziu Touring, Cabrio oraz Coupe.

BMW Serii 7 Touring M ma zmieniony przedni zderzak, który otrzymał szersze wloty powietrza. W oczy rzucają się również zmodyfikowane listwy pod drzwiami, lusterka z włókna węglowego i duże felgi z motywem litery Y. Z tyłu widzimy aż cztery końcówki układu wydechowego, mały dyfuzor oraz światła ciągnące się przez całą szerokość bagażnika.

Wersja Touring Individual oraz Standard nie różnią się od siebie w znaczny sposób. Pierwszy wymieniony model posiada zmodyfikowany zderzak oraz inne felgi.

Wersja Cabrio naturalnie pozbawiona została dachu. Dla lepszego efektu wizualnego wyposażona została w zderzak z serii Individual, szereg chromowanych listew, srebrne felgi oraz jasną tapicerkę.

Model Coupe nie wyróżnia się niczym specjalnym. Przedstawiony został w standardowej wersji wyposażenia, z czarnymi felgami wpasowującymi się w kolor nadwozia.

źródło: Motor1, Aksyonov Nikita via Behance

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz