Top Gear powraca z 26 sezonem już 17 lutego

26 sezon będzie ostatnim w aktualnym składzie.

Matt LeBlanc, Chris Harris oraz Rory Reid powracają wraz z nowym sezonem Top Gear. BBC właśnie ogłosiło, że ich kolejne motoryzacyjne przygody będziemy mogli śledzić już za kilka dni, jednak w zaledwie 5 odcinkach, a każdy ponownie będzie trwał około 60 minut.

Mimo wszystko zapowiada się jeden z najlepszych sezonów od lat. Zobaczymy w nim min. Bentleya Continental GT , Ferrari GTC4Lusso, Porsche Panamera, Aston Martina Vantage, Porsche 911 GT3 oraz Volkswagena Arteon. W tym również budżetowe samochody wyścigowe, dorożki i wiele, wiele więcej.

Gwiazdy, które zasiądą za kierownicą Toyoty GT86 to m.in. James Marsden, aktor znany z Westword, Professor Green, brytyjski raper oraz Stephen Mangan, aktor znany z serialu Odcinki, w którym grał razem z Mattem LeBlanc.

Premiera 26 sezonu Top Gear odbędzie się już 17 lutego o godzinie 20:00 (czasu brytyjskiego, GMT) klasycznie w BBC Two, a także w internetowej platformie BBC iPlayer.

BBC pracuje już nad kolejnym, 27. sezonem Top Gear. Ten ma się pojawić również w 2019 roku, jednak kolejny raz nastąpi w nim wiele zmian.

Główną zmianą będą prezenterzy. Matt LeBlanc opuszcza szeregi programu z powodów osobistych, a Rory Reid zostanie odsunięty od programu na rzecz Extra Gear. Prezenterami zostaną bliżej nieznani Paddy McGuinness oraz Freddie Flintoff oraz główne skrzypce będzie grał Chris Harris.

źródło: BBC UK

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz