Lamborghini Urus jako pick-up?

Na szczęście to tylko wizualizacja.

Rynek motoryzacyjny uległ bardzo poważnym zmianom w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Niegdyś nie do pomyślenia było, aby firmy takie jak Ferrari, czy Rolls-Royce miały w ofercie SUV-a. Teraz włosi kończą pracę nad takowym, a brytyjska marka ma już w ofercie takie model.

W przypadku pick-up’ów sytuacja ma się nieco inaczej. Na starym kontynencie nie są one za bardzo popularne i europejscy producenci niechętnie wprowadzają takie modele do swoej oferty. Jednak w Stanach Zjednoczonych są one niczym obiekt kultu, wśród którego zgromadziła się ogromna społeczność. O tym jak duży jest to rynek, świadczy najlepiej gama modeli oferowanych przez Forda ekskluzywnie na rodzimym rynku.

Czy za kilka-kilkanaście lat sytuacja będzie miała się podobnie jak dziś w przypadku SUV-ów? Oby nie. Jednak utalentowany grafik Rain Prisk postawił już dziś ukazać jak mógłby wyglądać pick-up od Lamborghini. Za swoją bazę wziął Urusa, którego przeprojektował począwszy od słupka B.

Efekt nawet ciekawy, jednak zupełnie nie pasuje do wizerunku włoskiej marki. Ciężko jest sobie wyobrazić Lamborghini na terenowych opanach i nawierzchni innej niż śnieg, piach, czy asfalt.

źródło: Rain Prisk

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz