McLaren 600LT Spider dopieszczony przez MSO

Oto pokaz możliwości modyfikacji brytyjskich supersamochodów przez McLaren Special Operations.

MSO (McLaren Special Operations) to dział brytyjskiego producenta, odpowiedzialny za wszelakie modyfikacje i personalizacje ich supersamochodów. Na warsztat trafił do niego ostatnio McLaren 600LT Spider, a oto wynik ich pracy.

Roadster polakierowany został w kolorze Dove Grey, z akcentami Napier Green znajdującymi się na krawędziach nadwozia. Dla dopełnienia jasno-zielony kolor zastosowany został także na zaciskach hamulców. MSO przy nakładaniu akcentów zastosowało tę samą technikę jak przy samochodach wyścigowych 720S GT3 i 570S GT4, co oznacza, że zielone linie najpierw nałożone zostały na lekką, elastyczną folię, a następnie przytwierdzone do nadwozia.

Auto wzbogacone zostało w dodatkowe, satynowe elementy z włókna węglowego MSO oraz 10-ramienne kute, ciemne felgi.

Kokpit auta wykończony został ciemną Alcantarą z zielonymi akcentami na kierownicy i przeszyciach foteli. W bokach drzwi i tunelu środkowego umieszczone zostały dodatkowo wkładki z włókna węglowego. Siedzenia to ta sama, super lekka konstrukcja jaką znajdziemy w McLarenie Senna.

Jednostka napędowa samochodu nie została zmieniona w żaden sposób, a więc dalej jest to podwójnie doładowane V8 generujące moc 600 KM. McLaren rozpędza się od 0 do 100 km/h w 2,9 sekundy, a do 200 km/h w zaledwie 8,4 sekundy. Prędkość maksymalna z zamkniętym dachem wynosi 324 km/h, a z otwartym spada do 315 km/h.

źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz