Hyundai Tucson otrzyma niebawem wersję wyposażenia N Line

Zapowiedź nadejścia pełnoprawnej wersji Tucson N.

Jak dowiedzieliśmy się na początku tego miesiąca – Hyundai szykuje usportowioną wersję modelu i20 oraz Tucson, które otrzymają przydomki „N”. SUV otrzymać ma silnik który generować będzie 335 koni mechanicznych, co pozwalać ma rozpędzać się do 100km/h w około sześć sekund. Do debiutu samochodu pozostało jednak jeszcze bardzo dużo czasu, ponieważ premiera obu sportowych modeli przewidziana jest na nie szybciej jak 2020 rok.

Aby nieco rozszerzyć możliwości personalizacji modelu Hyundai Tucson oraz przygotować ofertę pod nadejście w przyszłości usportowionych modeli, koreańska marka przygotowała dla swojego SUV-a wersję wyposażenia N-Line.

Na udostępnionych grafikach widzimy, że wprowadza ona zmieniony kształt przedniego zderzaka z nowym paskiem świateł LED. W środku zobaczymy skórzane obszycie przeszyte czerwoną nicią oraz srebrne oznaczenia N.

N-Line wprowadza z pewnością większą ilość zmian, jednak zostaną one ujawnione z czasem. W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać także cennik poszczególnych dodatków.

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz