Wkrótce będzie można zakupić używane Lamborghini bezpośrednio od dealera

Włoska marka rozszerza działanie programu Selezione Lamborghini.

Jeżeli zawsze marzyliście o posiadaniu Lamborghini w swoim garażu, ale nie stać was na całkowicie nowy pojazd z salonu, to mamy dla was świetną wiadomość. Włoska firma rozszerza działanie swojego programu Selezione Lamborghini, dzięki któremu w salonach marki kupić będziemy mogli używane modele samochodów, które spełniają określone wymagania i przeszły rygorystyczne testy u producenta.

Program istnieje od lutego zeszłego roku, jednak dopiero teraz wprowadzony zostanie we wszystkich salonach Lamborghini na świecie.

Auta, które znajdą się w programie, mogą mieć przejechane nie więcej niż 70 tysięcy kilometrów, bądź 100 tysięcy w przypadku Lamborghini Urus. Ponadto nie mogą być starsze niż 7 lat, bądź 10 jeśli jest to wymieniony SUV. Aby mieć pewność, że samochody są w dobrym stanie Lamborghini wprowadziło również wymóg, aby każdy samochód posiadał kompletną książeczkę przeglądów ustawioną zgodnie z zaleceniami producenta. Cała lista obejmuje 150 różnych kontroli obejmujących zarówno kokpit jak i nadwozie maszyny, które muszą być sprawdzane nie tylko przez komputery ale również wykwalifikowanych pracowników firmy.

Samochody sprzedawane w ramach Selezione Lamborghini objęte będą gwarancją o długości od od 12 do 24 miesięcy. Obejmuje ona zarówno oryginalne części jak i usługę wymiany wszystkich zużytych komponentów. Do tego dochodzi również pomoc drogowa oraz bezpłatna kontrola auta co pół roku.

Najnowsze dziecko marki – Lamborghini Huracan Evo Spyder

źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz