Odświeżony Opel Insignia przyłapany na zakamuflowanych testach

Auto sprawdzane jest aktualnie w mroźnych, zimowych warunkach.

Najważniejszym wydarzeniem w Oplu w ostatnim czasie było zdecydowanie przejęcie marki przez koncern PSA. Wprowadzi to naturalnie spora ilość istotnych zmian w autach niemieckiej firmy. Jednymi z pierwszych samochodów, które zostaną nimi dotknięte Opel Corsa oraz Opel Insignia. Ten drugi przyłapany został właśnie w odświeżonej wersji na zakamuflowanych testach w mroźnym klimacie.

Chociaż samej siatki maskującej na aucie jest niewiele to zakrywa ona najbardziej interesujące nas elementy. Mimo to widzimy, że Insignia po faceliftingu otrzyma najprawdopodobniej nowy kształt atrapy grilla oraz przednie reflektory z smuklejszym kształtem i nowym ułożeniem świateł LED.

Pewne zmiany dotkną również tylnych lamp i przestrzeni wokoło logo marki, trudno nam jednak przewidzieć co to konkretnie będzie.

Według plotek pod maską samochodu znajdziemy silniki przygotowane przez koncern PSA. Oznacza to, że najprawdopodobniej auto nie będzie dostępne do zakupienia z jednostkami wysokoprężnymi, w zamian zwiększona zostanie wydajność silników benzynowych oraz dynamika pojazdu. Maszyna powinna otrzymać również nowe skrzynie biegów, ponieważ dotychczasowe modele posiadały przekładnie przygotowane przez General Motors.

źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz