Nissan GT-R Cabriolet – Godzilla w wersji topless

Na tylnej klapie umieszczono dwie butle NOS.

To na co patrzycie to wizualizacja komputerowa wykonana przez firmę 2NCS, która specjalizuje się w niesamowicie dobrze prezentujących się renderach w formie krótkich filmów, głównie kluczyków do supersamochodów.

Raz na jakiś czas obok kolejnej wizualizacji Bugatti, czy Lamborghini biorą się za coś bardziej przyziemnego i tak właśnie powstał koncept Nissana GT-R w wersji bez dachu. Trzeba przyznać, że auto wygląda jak prawdziwe, a zdradza je jedynie brak odbić innych pojazdów w karoserii. Gdyby zastosowali matowy lakier, to prawdopodobnie auto byłoby nie do odróżniania.

Zmiany są dość proste. Dach został usunięty na stałe, podobnie jak tylna kanapa. Zamiast tego zrobiono przedłużenia foteli w stylu modeli Speedster, a pomiędzy nimi umieszczono dwie małe butle podtlenku azotu od firmy NOS.

Stworzenia takiego samochodu wydaje się być rozsądnym pomysłem. Auto bez dachu sprawdziłoby się w takich miejscach jak Abu Dhabi. Krążą pogłoski, że istnieje jeden prawdziwy egzemplarz GT-R’a bez dachu i jeździ właśnie w tym mieście.

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz