Hobbs i Shaw – nadchodzi nowy film z serii Szybcy i Wściekli

Nowy zwiastun zapowiada film pełny akcji, pościgów i wybuchów.

Film, w którym występują Dwayne Johnson i Jason Statham, jest pierwszym filmem alternatywnym w serii Szybcy i Wściekli. Ci, którzy mają nadzieję, że fabuła wróci do korzeni serii, będą rozczarowani, ponieważ będzie bardziej skupiony na akcji niż na samochodach samych w sobie.

Nowy trailer zapowiada, że w filmie zobaczymy wiele samochodów od McLarena. Gwiazdą będzie model 720S, a oprócz niego zobaczymy kilka modeli z serii Sports Series. Po za nimi zobaczymy klasyczne Mini oraz wiele dziwnych terenówek.

W filmie zobaczymy dwójkę znanych bohaterów, czyli tytułowych Luke’a Hobbsa, granego przez Dwayne’a Johnsona, i Deckarda Shaw, granego przez Jasona Stathama. Będą oni zmagać się Brixtonem (w którego wciekli Idris Elba), który jest genetycznie zmodyfikowanym człowiekiem posiadającym supermoce w tym jest kuloodporny. Tak, film niekoniecznie będzie realistyczny.

Szybcy i Wściekli prezentują: Hobbs & Shaw będzie miał swoją premierę w kinach 2 sierpnia 2019 roku. Zarówno Johnson, jak i Statham nie pojawią się w Szybcy i Wściekli 9.

Kwietniowy zwiastun

Pierwszy zwiastun

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Hobbs i Shaw – nadchodzi nowy film z serii Szybcy i Wściekli

  • 28 sierpnia 2019 at 06:35
    Permalink

    Bez Vin Diesela to nie to. A po za tym to już za bardzo wkracza a science fiction

    Reply

Dodaj komentarz