Tajemnicze Hondy Civic Type R na torze Nürburgring

Nadchodzi facelifting sportowego Civica.

Tor Nürburgring nieustannie jest świadkiem zakamuflowanych testów coraz to nowszych samochodów, które sprawdzane są pod różnymi aspektami przed swoim debiutem. Ostatnio szpiedzy motoryzacyjni przyłapali na Nordschleife kilka tajemniczych, nieznacznie różniących się od siebie egzemplarzy Hondy Civic Type R.

Na jednym z pojazdów zdecydowanie w oczy rzuca się nowy przedni splitter, który przymocowany został do reszty nadwozia za pomocą niebieskich żyłek. Ten sam samochód posiada z tyłu nowy, mniejszy wariant spojlera, z dosyć ciekawym kształtem.

Żółty egzemplarz pokryty został siatką kamuflażową na dachu, co może sugerować, że umieszczone zostało tam włókno węglowe, które miałoby na celu odchudzanie całej konstrukcji. Oprócz tego na autach z pewnością znajduje się większa liczba zmian, jednak te trudne są teraz do spostrzeżenia z uwagi na dokładne pokrycie ich kamuflażem przez pracowników japońskiej marki.

Samochody, na które patrzycie są z pewnością zapowiedzią nadchodzącego liftingu Hondy Civic Type R. Przemawiają za tym pozakrywane przednie oraz tylne zderzaki oraz elementy przednich i lamp. Ciekawym aspektem wydaje się być jednak to, że japońska marka testuje egzemplarze z różnymi spojlerami.

Ważnym pytaniem odnośnie modernizacji samochodu jest to czy zobaczymy zmodyfikowaną do większej ilości koni jednostkę napędowa. Jak na ten czas 2-litrowy silnik generuje moc 320 KM oraz 400 Nm.

2019 Honda Civic Type R – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1, Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz