Tak wyglądają tylne siedzenia w Tesli Roadster!

Po wielu miesiącach od premiery, w końcu możemy zobaczyć dokładnie jak wygląda wnętrze w tym drugi rząd siedzeń.

Premiera nowej generacji Tesli Roadster była wielkim wydarzeniem. Auto pojawiło się zupełnie bez zapowiedzi podczas eventu Tesli Semi w listopadzie 2017 roku i wręcz zelektryzowało atmosferę wśród zgromadzonych kilkuset osób, gdyż mieli oni okazję doświadczyć niesamowitego przyspieszenia.

Auto wyposażone jest w trzy silniki elektryczne, które napędzają wszystkie koła pojazdu. Ich dokładna moc nie została ujawniona, jednak podano do wiadomości osiągi – od 0 do 100 km/h w zaledwie 1,9 sekundy, a sprint na 1/4 mili ma zająć tylko 8,8 sekundy.

Zobacz też: Tak wygląda sprint 0-100 w 1,9 s w Tesla Roadster

Tesla bardzo mało ujawniła na temat nowego modelu nawet jeśli chodzi o pokazany publicznie prototyp. Oficjalnie pokazana zaledwie jedno zdjęcie wnętrza samochodu, a detale mogliśmy zobaczyć jedynie na kiepskiej jakości nagraniach video jak to z linku powyżej.

Z okazji Autonomy Day, Tesla kolejny raz zaprezentowała prototyp nowego Roadstera. Nie było już jazd pokazowych, jednak zgromadzone osoby mogły bez problemów obejrzeć samochód. Na nagraniu udostępnionym przez Hamida Shojaee możemy zobaczyć sposób otwarcia drzwi poprzez przesunięciem palcem po słupku B, a także pierwszy raz zobaczyć jak wyglądają siedzenia z drugim rzędzie. Tak, nowy Roadster nie jest roadsterem jeśli chodzi o nadwozie, tylko pełnoprawnym kabrioletem z dodatkowymi dwoma miejscami z tyłu.

Tak wyglądają tylne siedzenia w Tesli Roadster!

źródło: Hamid Shojaee / Twitter

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz