Ojciec zbudował swojej córce miniaturową wersję DeLoreana z Powrotu do Przyszłości

Samochodzik nie rozpędza się do 88 mph i nie przenosi w czasie, jednak jeździ, wygląda fenomenalnie i nawet odtwarza oryginalny soundtrack z filmu.

Jak wiadomo, ojciec zrobi dla swojego dziecka wszystko. W omawianym przypadku, gdy dziecko jest wielkim fanem kultowego filmu Powrót do Przyszłości i marzy o posiadaniu własnego Wehikułu Czasu, to ojciec postanowił go dla niej zbudować.

Nie jesteśmy w stanie wyrazić jak bardzo zazdrościmy małej Adele, gdyż ten jedyny w swoim rodzaju samochodzik elektryczny wygląda po prostu fenomenalnie. Jesteśmy pełni podziwu dla jego twórcy, François Bérubé.F

Autko powstało na bazie projektu puzzli drewnianych do własnego wycięcia laserowego i złożenia. François naniósł odpowiednie poprawki, usuwając z projektu dach oraz przygotowując wszelkie modyfikacje aby to nie był tylko model, lecz jeżdżący pojazd.

Oprócz kół oraz wszelkich elementów odzwierciedlających oryginalny wehikuł czasu Emmetta Browna, zamontowany został silnik elektryczny napędzający tylne koła, sprawne układ skrętny, a nawet system zdalnego sterowania poprzez pilot.

Cały proces tworzenia tej wyjątkowej zabawki został udokumentowany na specjalnym profilu na Instagramie. Cały czas jest w trakcie poprawek i modyfikacji, więc jeśli chcecie śledzić tej wyjątkowy projekt, odsyłamy do bttfdeloreanforadele.

Replika wehikułu czasu z Powrotu do Przyszłości

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz