Toyota GT86 z przednim pasem od McLarena 720S wygląda odjazdowo

Trzeba przyznać, że twarz z brytyjskiego supersamochodu pasuje tutaj zadziwiająco dobrze.

Toyota GT86 to wyjątkowy model w gamie japońskiego producenta. Do czasu wprowadzenia nowej generacji Supry, przez 6 lat był to jedyny prawdziwy sportowy model w ich ofercie. Auto zostało bardzo ciepło przyjęte na rynku, głównie z powodu napędu na tylną oś oraz tendencji do jazdy bokiem nawet przy niskich prędkościach.

Wielokrotnie pisaliśmy o nim i jego bliźniaczym Subaru BRZ w kwestii dużych modyfikacji zarówno mechanicznych, czy tylko wyglądowych. Omawiamy dziś przykład to coś zupełnie innego.

Oto Toyota GT86, która otrzymała gruntowny facelifting. Znany nam przedni pas został wymieniony i w jego miejsce pojawił się ten z McLarena 720S. Do tego zastosowano znacznie większe nadkola, ogromne felgi (na oko 21-calowe), a zawieszenie zostało obniżone do granic możliwości.

Za wizualizację odpowiada Yasid Oozeear, który często podejmuje się ukazania przedziwnych modyfikacji samochodów. Niedawno pisaliśmy o nim przy okazji wpisu o projekcie Porsche 911 z silnikiem HEMI V8, do którego wykonał specjalne rendery.

Ta przedziwna Toyota GT86 wygląda zadziwiająco dobrze z przednimi światłami od supersportowego McLarena. Czy to nie czas aby McLaren wprowadził podobny model do swojej oferty i umieścił go poniżej 540C?

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz