Ile kół można ukraść podczas jednego napadu? 124.

Diler Chevroleta w Slidell oszacował straty na 120 tysięcy dolarów.

O ile 968 dolarów za jedno koło brzmi na nieco wygórowaną kwotę, szczególnie jeśli chodzi o felgi od takich modeli jak Chevrolet Tahoe oraz Chevrolet Malibu, to trzeba przyznać, że złodzieje wykazali się ogromnym profesjonalizmem. Lokalna policja poinformowała, że całość napadu trwała zaledwie kilka godzin włącznie z wywiezieniem wszystkiego w ciężarówce.

Złodziejom udało się pokonać alarmy w samochodach, ominęli wszystkie kamery monitoringu oraz wyłączyli oświetlenie na całym parkingu. Łącznie udało im się pozbyć kół od 31 samochodów.

Żaden ze złodziei nie został nagrany. Jedyny dowód w sprawie to nagranie z kamery przed salonem, która około 3 w nocy nagrała dwójkę podejrzanych, którzy sforsowali zamki w bramie wjazdowej, aby do środka mógł wjechać dostawczak. Auto pojawiło się kilka minut później, wjechało do środka i zapakowane wyjechało po zaledwie 40 minutach.

Policja podkreśla, że to już drugi taki napad w ostatnim czasie. W podobny sposób działali złodzieje w Texasie Oklahomie, co sugeruje, że napady mogą być ze sobą powiązane.

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz