Cristiano Ronaldo nie kupił Bugatti La Voiture Noire

Ostatecznie nie wiadomo kto jest właścicielem Bugatti wycenionego na 71 milionów złotych.

Niedawno doszły do nas plotki sugerujące, że szczęśliwą osobą, która zakupiła zjawiskowe Bugatti La Voiture Noire jest portugalska gwiazda piłki nożnej – Cristiano Ronaldo. Była to dosyć zaskakująca wiadomość zważając, że pierwotnie samochód należeć miał do szefa koncernu Volkswagena – Ferdinanda Piecha. W tym momencie jednak ostatecznie nie wiadomo w czyje ręce trafi pojazd.

Taki obrót spraw spowodowany jest tym, że rzecznik prasowy gwiazdy wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że historia zakupienia przez Ronaldo hipersamochodu jest zmyślona.

Warto dodać, że mniej więcej w tym samym czasie Tim Bravo – szef PR Bugatti umieścił na swoim Instagramie informację, według której pomimo wielokrotnego kontaktu z mediami, marka nie może zdradzić kto ostatecznie zdecydował się na nabycie auta. Spowodowane jest to myślą o dobro i zaufanie klientów firmy.

Szanujemy prywatność naszych klientów i to do nich, a nie do nas, należy decyzja, czy chcą ogłosić publicznie tę informację. Więc nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić żadnych wiadomości.

Tim Bravo – szef PR Bugatti

Jeżeli taki pojazd jak La Voiture Noire nie trafił do szefa Volkswagena AG bądź najlepiej zarabiającego piłkarza na świecie, trudno jest przewidzieć, kto dalej „godny” jest posiadania takiej maszyny. Oczywiście Bugatti z pewnością złożyło oferty jedynie swoim najbardziej zaufanym i wyselekcjonowanym klientom, mimo to musi być to osoba naprawdę szalenie znana bądź wysoko postawiona. Najprawdopodobniej ostatecznie dowiemy się kto skusił się na wydanie 71 milionów złotych za jedno auto, jednak musimy na tę informację nieco dłużej poczekać.

Bugatti La Voiture Noire

źródło: Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz