Posłuchajcie jak uruchamia się Bugatti Divo

Jak Wam się podoba dźwięk pierwszego prototypu Bugatti Divo?

Bugatti Divo zaprezentowane zostało światu pod koniec lata zeszłego roku. Pojazd otrzymał nadwozie wyraźnie wyróżniające go spośród braci w francuskiej marce. Pod maską pracuje jednak dobrze znany silnik W16 o pojemności 8-litrów, który napędza również Bugatti Chiron. Jednostka generuje moc 1500 KM.

Pojazd według planów powstanie w jedynie 40 egzemplarzach. Pierwszy prototyp jest właśnie testowany i niedawno został przyłapany w Lutjensee w Niemczech. Udało się go nagrać przez kilka osób na parkingu i możemy go obejrzeć i posłuchać na poniższym nagraniu.

Posłuchajcie jak uruchamia się Bugatti Divo

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Posłuchajcie jak uruchamia się Bugatti Divo

  • 12 maja 2019 at 21:27
    Permalink

    Wygląda ta bugatka znakomicie! Ale towarzystwo innych samochodów i to pośledniejszych marek spotykanych w RFN jest zastanawiające. Dlaczego to Bugatti Divo wysłano do takiego Kurortu jakim jest Luetjensee k/Trittau, powiat Stormarn w Szlezwiku-Holsztynie. Ale widocznie nie chciano pokazywać się na ulicach niezbyt odległego Hamburga aby nie wzbudzać niepotrzebnej sensacji. Ale też jedna rzecz jest godna uznania. Bugatti Divo posiada też przednią tablicę rejestracyjną i to z Wolfsburga (siedziby Vokswagena) i to normalnej wielkości, a przecież u nas kierujący sportowym samochodem typu Lambo, Ferrari czy inna Corvetta uważa za dyshonor umieszczanie takiego identyfikatora z przodu samochodu, bo to podobno zakłóca aerodynamikę pojazdu lub producent samochodu nie przewidział tam miejsca na zbędne blachy. To było widać choćby na samochodach naszych sławnych ścigantów na Słowacji, oczekujących teraz w tamtejszym areszcie na proces.

    Reply

Dodaj komentarz