Rolls-Royce pokazał walizkę do przewożenia szampana

Za jej cenę można kupić 300-konnego Volkswagena Golfa R i wciąż mieć 10.000 zł na jego personalizację.

Przyzwyczailiśmy się do powstawania gadżetów, którą mają pasować do różnych samochodów i czasem są one oficjalnie brandowane przez daną markę. Najczęściej są to różnego rodzaju puzzle, limitowane serie telefonów komórkowych, czy głośniki wykonane z elementów układu wydechowego.

Dziś jednak mamy coś zupełnie innego niż dotychczas. Rolls-Royce zaprezentował właśnie specjalną walizkę, która idealnie wypełni przestrzeń bagażową naszego luksusowego samochodu. Wykonana została z aluminium oraz włókna węglowego, a całość obszyta została czarną skórą.

Nie jest to walizka, w którą będziemy mogli się spakować na wyjazd na narty, gdyż jest ona dostosowana do przewożenia wyłącznie szampana. Posiada dwa schowki po bokach na specjalne tuby, gdzie w jednej znajdzie się butelka szampana, w drugiej przekąski oraz 30 gram kawioru. Główna kieszeń została natomiast wypełniona czterema kryształowymi kieliszkami.

Całość otwiera się automatycznie i może w pełni personalizowanie przez nabywców. Cena bazowa tej wyjątkowej walizki to 37.000 funtów, czyli ok. 182.000 zł.

Rolls-Royce pokazał walizkę do przewożenia szampana


Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz