Czy tak wyglądać będzie Aston Martin DBX?

Oto wizualizacja przedstawiająca pierwszy SUV brytyjskiej marki, stworzona na podstawie jego zdjęć szpiegowskich.

Jeżeli ostatnich kilku lat nie spędziliście na dnie morza pod kamieniem to z pewnością orientujecie się, że największym zainteresowaniem cieszą się aktualnie samochody z nadwoziem SUV-a. Z powodu tego, że trend ten utrzymuje się już od dłuższego czasu, a sprzedaż aut o dużych gabarytach ma się niezwykle dobrze, coraz więcej marek motoryzacyjnych decyduje się na wprowadzenie takiej maszyny do swojej oferty. Dotyczy to również producentów premium. Stworzenie Lamborghini Urus okazało się być dla włoskiej marki strzałem w dziesiątkę, w ich ślady chce iść Aston Martin ze swoim modelem DBX.

Co jakiś czas mamy okazję zobaczyć auto podczas zakamuflowanych testów w terenie. Portal Automedia na podstawie dostępnych zdjęć szpiegowskich postanowił przygotować wizualizację przedstawiającą jak prawdopodobnie prezentować się będzie samochód.

Auto według grafiki otrzyma dosyć łagodne linie nadwozia bez wyraźnie agresywnych linii i przetłoczeń. Światła będą małe i otrzymają regularny, owalny kształt. Z przodu królować będzie duży grill, po bokach którego umieszczone zostaną dodatkowe wloty powietrza. Na masce znajdziemy kolejne wloty powietrza, a lusterka umieszczone zostaną na długiej podstawie. Jak przystało oczywiście na SUV-a premium – samochód otrzyma duże koła z lekkich stopów metali.

Jak dotąd zakamuflowane testy pojazdu odbywały się głównie w terenie, co oznacza, że brytyjska marka zamierza stworzyć pojazd, który nie tylko będzie dobrze się prezentował i oferował będzie najwyższą klasę komfortu, ale ma umieć także pokazać sportowego ducha poza asfaltowymi drogami. Jaki będzie wynik prac przekonamy się w momencie premiery pojazdu, ta jak na razie nie została jeszcze zaplanowana.

Aston Martin DBX – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1,Automedia

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz