Superb Scout powraca – oto zapowiedź uterenowionej Skody

Wraz z liftingiem do oferty Superba powróci wariant Scout.

Premiera Skody Superb po faceliftingu jest już tuż za rogiem, ponieważ debiut auta będzie miał miejsce już za dwa dni podczas meczu ćwierćfinałowego Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie w Bratysławie w Słowacji. Z tego powodu czeska marka postanowiła nieco podgrzać atmosferę przed wydarzeniem i zapowiedziała na krótkim wideo wprowadzenie do oferty modelu wersję wyposażenia Scout.

Wprowadzi ona nieco zmian w wyglądzie nadwozia oraz nieco usprawni możliwości terenowe. Podobnie jak w innych modelach pojawią się specjalne nadkola z plastikowymi ochraniaczami, inne zderzaki z przodu i z tyłu, dodatkowe panele chroniące silnik, napęd oraz skrzynię biegów. Pojawi się też kilka emblematów zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Podobnie jak pozostałe wersje, Superb Scout posiadać będzie światła LED Matrix, dynamiczne kierunkowskazy na tylnych światłach, światła przeciwmgielne z chromowaną obwódką, a z tyłu ozdobną listwę i przeliterowany napis Skoda zamiast logo marki.

Nie jest wiadome z jakimi jednostkami napędowymi będzie dostępny nowy model. W poprzedniej generacji był on dostępny wyłącznie z najmocniejszymi wariantami silników, więc niewykluczone, że trafi do niego tym razem również trafi hybrydowy układ napędowy, który będzie największą nowością w odświeżonym Superbie.

Superb Scout powraca – oto zapowiedź uterenowionej Skody

źródło: Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz