Tesla w akcji – przyłapała złodzieja na gorącym uczynku

Kamera boczna systemu Sentry Mode nagrała złodzieja podczas kradzieży plecaka z tylnej kanapy. Dokładnie zarejestrowano twarz oraz numer rejestracyjny auta złodzieja.

Tesla w akcji – przyłapała złodzieja na gorącym uczynku

Jak widzimy na nagraniu, cała akcja zajęła złodziejom zaledwie dwie minuty. W tym czasie zaparkowali tyłem obok swojego celu, dokładnie rozejrzeli się po jego wnętrzu, wybili tylną szybę, ukradli plecak i odjechali.

Złodziej nawet specjalnie zasłaniał się tylnymi drzwiami, aby nikt z przechodniów nie był w stanie go dostrzec. To jednak nie było przeszkodą dla kamery szerokokątnej Tesli Model 3 umieszczonej pod bocznym lusterkiem. Bardzo dokładnie nagrała twarz głównego złodzieja oraz numer rejestracyjny samochodu, którym przyjechali. Przez ułamek sekundy udało się jej nagrać też twarz drugiego złodzieja, który był za kierownicą nowej Hondy Accord.

Jak czytamy w komentarzach pod filmem, złodzieje zostali zidentyfikowani, jednak wciąż nie zostali złapani. To jednak z pewnością nie zajmie policji w Mountain View w Kalifornii sporo czasu mając do dyspozycji tak dokładne dane.

TeslaCam uruchamia się automatycznie po zamknięciu samochodu i działa przez cały czas nagrywając całe otoczenie. Wykrywając podejrzane sytuacje zapisuje fragmenty nagrania, niczym profesjonalny monitoring.

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz