Oto BMW X7 z pakietem M Sport prosto z salonu Abu Dhabi Motors

Duże nerki, duże wloty powietrza, duże koła, duże gabaryty. Czy właściciel ma jakieś kompleksy?

Z dużych nerek BMW X7 oraz BMW Serii 7 wiele razy się już śmialiśmy. Czy jednak widzieliście kiedyś nowe X7 z pakietem M Sport? Salon marki w Abu Dhabi wystawił właśnie jeden egzemplarz na pokaz.

Auto posiada wszystko to, co każdy maniak wielkości powinien pokochać. Przedni zderzak otrzymał większe i agresywniejsze wloty powietrza, wpasowujące się gabarytami w nerki maszyny. Dolna część tylnego zderzaka została nieco zmieniona i pojawił się na niej panel pokryty chromem, samochód zachował mimo to podwójne końcówki układu wydechowego. Wyglądu dopełniają duże koła obute w opony Pirelli P Zero, za którymi znajdują się hamulce polakierowane na niebiesko.

Deska rozdzielcza oraz częściowo panele drzwi i tunel środkowy obszyte zostały ciemną skórą, z którą kontrastują ciemno-pomarańczowa skóra na fotelach i reszcie elementów. Dla wprowadzenia większej ilości luksusu, do całości wpasowane zostały wstawki z drewna oraz chromowane akcenty.

BMW X7 xDrive40i jest napędzane przez 6-cylindrowy silnik TwinPower o pojemności 3-litrów, generujący 340 KM oraz 450 Nm. Taka moc pozwala na rozpędzenie samochodu o tak ogromnych gabarytach i masie wynoszącej 2,4 tony od 0 do 100 km/h w czasie 6,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 245 km/h.

Jeżeli uważacie, że taka jednostka jest za słaba na taką maszynę, zawsze możecie zakupić BMW X7 z silnikiem V8 o pojemności 4,4 litra i mocy 530 KM oraz 749 Nm.

źródło: Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz