Clarkson zamieni supersamochody na traktory w nowym show dla Amazonu

„Kupiłem farmę” ma zadebiutować we wrześniu bieżącego roku.

Marcus Aurelius

Jak zapowiedzieli prezenterzy w ostatnim studyjnym odcinku The Grand Tour, współpraca między nimi a Amazonem ma się całkiem nieźle. Oprócz głównego programu, James May właśnie nagrywała swój autorski program, w którym zwiedza Japonię, a teraz dołączył do niego Jeremy Clarkson, który nagrywa właśnie program… o byciu farmerem.

Nie brzmi to zbyt ekscytująco, jednak z pewnością będzie to ciekawa odskocznia od motoryzacyjnego show, a także nowe show do oglądania w oczekiwaniu na premierę 4 sezonu The Grand Tour.

Program nazywać się będzie „Kupiłem farmę” (ang. I Bought The Farm), a premiera jest planowana już na wrzesień bieżącego roku. Nieznane są większe szczegóły w tym liczba i długość odcinków.


TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Clarkson zamieni supersamochody na traktory w nowym show dla Amazonu

  • 1 czerwca 2019 at 15:24
    Permalink

    Ale można chyba przypuszczać, że Jeremy Clarkson nie byłby sobą, gdyby na tej farmie używał pospolitego Massey-Fergusona. Powinien tam jednak używać traktora o brzmieniu bardziej sportowej marki czyli włoskiego Lamborghini Trattori (tak, tak ta firma będąca kontynuatorką dawnego Lamborghini produkuje dalej traktory i nie ma nic wspólnego z koncernem VAG i sportowymi samochodami) lub uznawanego za Rolls-Royce wśród traktorów rolniczych czyli amerykańskiego John Deere. Ciekawe czy będzie natomiast w tym programie dokonywał takich cudów na polu uprawnym jak na torze wyścigowym czyli czy będzie to jak nazywano wyścigi traktorzystów w nieistniejącym już państwie „dżygitowka na traktorach”

    Reply

Dodaj komentarz