McLaren już oficjalnie w Warszawie

Wczoraj mieliśmy okazję wziąć udział w oficjalnym otwarciu salonu McLaren Warszawa.

Od teraz McLaren jest oficjalnie dostępny w Polsce. Wczoraj miało miejsce uroczyste otwarcie nowego salonu ulokowanego przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie. Zarządza nim grupa AutoFus, która jest wyłącznym przedstawicielem McLarena na terenie Polski.

W nowoczesnym showroomie o wielkości 230 mkw możemy zamówić wszystkie aktualnie oferowane modele oraz spersonalizować je według własnych preferencji. Na miejscu czeka na nas wykwalifikowany personal, gabloty wypełnione opcjonalnym wyposażeniem oraz mamy możliwość zobaczyć pełne portfolio brytyjskiego producenta z najnowszym 720S Spyder na czele.

Dla zdecydowanych na zakup czekają również samochodu demonstracyjne, którymi można odbyć jazdę próbną. Aktualnie możemy takie jazdy zrobić za kierownicą m.in. 570S Spyder oraz 600LT.

Polska premiera McLarena GT

Przy okazji otwarcia nowego, 32 salonu McLarena na świecie i 25 salonu w Europie, mieliśmy okazję jako pierwsi tej części Europy obejrzeć z bliska najnowsze dziecko McLarena, czyli model GT. Była to jego druga europejska premiera, tuż po światowej, która odbyła się w Wielkiej Brytanii.

Samochód robi niesamowite wrażenie na żywo. Otwiera on zupełnie nowy rozdział w gamie McLarena, której pierwowzorem był zaprezentowany kilka lat temu 570GT. Nowy model to wyjątkowo komfortowy samochód, który łączy możliwości supersamochodu z luksusem klasycznych Grand Tourerów.

Przeczytaj więcej jego temat: McLaren GT – najbardziej luksusowy w gamie

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz