Renault Megane otrzyma niebawem facelifting

Samochód został właśnie sfotografowany przez szpiegów motoryzacyjnych podczas zakamuflowanych testów.

U Renault ostatnio bardzo dużo się dzieje, tylko podczas aktualnego miesiąca mieliśmy okazję zobaczyć drugą generację elektrycznego Renault ZOE oraz odświeżonego Renault Koleos. Dodatkowo dzięki wyciekowi zdjęć na chińskich portalach motoryzacyjnych zobaczyliśmy jak wygląda nowe Renault Captur. Nie są to jednak jedyne nowości nad jakimi pracowała francuska marka. Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali niedawno Renault Megane po faceliftingu podczas zakamuflowanych testów.

Siatką kamuflażowa zakryte zostały oby zderzaki pojazdu. Z tyłu widzimy specyficznie odstającą końcówkę układu wydechowego, co sugeruje, że wraz ze zmienionym wyglądem nadwozia, przygotowywany jest również dodatkowy system filtracji spalin.

Pod względem wizualnym powinniśmy spodziewać się zobaczyć przeprojektowany grill oraz nowy wzór świateł zarówno z przodu jak i z tyłu. Patrząc na zdjęcia można odnieść wrażenie, że pewne poprawki wprowadzone zostaną również na tylnym zderzaku pojazdu.

Jeżeli przybliżycie niektóre fotografie, to zobaczycie, że testowany egzemplarz maszyny ma zakryte wnętrze, co oznacza, że Renault zamierza odświeżyć również wygląd kokpitu auta. Nie będą to jednak pewnie bardzo duże zmiany, z pewnością modernizacji doczeka się pokładowy system inforozrywki.

Renault Megane po faceliftingu powinniśmy zobaczyć w pełnej okazałości podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Do sprzedaży samochód trafi prawdopodobnie jeszcze przed końcem bieżącego roku.

źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz