Nagrywanie 4 sezonu The Grand Tour rozpoczęte! Oto pierwsze zdjęcia z planu

Jeremy Clarkson oraz Andy Wilman pochwalili się pierwszymi zdjęciami z planu 4 sezonu The Grand Tour, który nagrywają w Kambodży.

The Grand Tour czekają wielkie zmiany. Podczas ostatniego odcinka 3 sezonu w kwietniu bieżącego roku ogłoszono, że show powróci w całkowicie nowym formacie. W nowych odcinka nie zobaczymy już namiotu, publiczności, toru wyścigowego i testów samochodów. Teraz każdy odcinek będzie wielką wyprawą, czyli tzw. odcinkiem specjalnym.

Po odwołaniu planów nagrywania odcinka w Arabii Saudyjskiej z obawy na możliwy atak terrorystyczny i zagrożenie życia prezentów oraz ekipy filmowej, zaczęto nagrywanie drugiego odcinka specjalnego. Tym razem trójka prezenterów zawitała do Kambodży, gdzie Clarkson, Hammond i May… jeżdżą na rowerach.

Zobacz też: Jeremy Clarkson rozpoczął nagrywanie nowego show

Nie wiemy czy będzie to zawarte w odcinku, jednak z pewnością nadaje się to na jedną z wyzwań, mając na uwadze nienawiść Jeremy’iego Clarksona do rowerzystów.

Jedno ze zdjęć zostało wykonane w miejscowości Siĕm Réab, gdzie znajdują się pozostałości dawnej stolicy Imperium Khmerskiego. Niewykluczone, że będzie to tematem ich kolejnej wyprawy do Azji.

The Grand Tour powraca z 4 sezonem za kilka miesięcy. Wstępnie mówi się, że premiera ma się odbyć na początku 2020 roku, jednak Amazon nie ujawnił żadnych szczegółów na ten temat.

źródło: Instagram, informacja własna

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz