Ruszyły zamówienia na Nissana GT-R 50th Anniversary

W Polsce cena modelu GT-R 50th Anniversary Edition wynosi 590 000 zł.

Japoński producent stworzył wyjątkową edycję Nissana GT-R. Z okazji 50-lecia modelu wielbiciele będą mieli okazję wejść w posiadanie tego kultowego samochodu w zupełnie nowym wydaniu.

Auto zostało palowane niebieskim lakierem Bayside Blue, który ostatni raz dostępny był w R34, a całość uwydatniają białe pasy biegnące przez całe nadwozie. Oprócz niego dostępny będzie również biały lakier z czerwonymi pasami oraz srebrny z białymi pasami.

Wnętrze otrzymało kilka akcentów podkreślających edycję specjalną i specjalne logo znalazło się na fotelach oraz w tunelu środkowym. Całość została wykończona szarą skórą i Alcantarą.

Pod względem technicznym jest to takim sam GT-R jak podstawowy. Moc silnika nie uległa zmianie, podobnie jak osiągi. 3.8-litrowe V6 generuje 565 KM w bazowym wariancie oraz 600 KM w wersji Track. Nissan podkreśla, że klienci będą mogli zamówić wersję specjalną 50th Anniversary również w 600-konnym wariancie Nismo.

Zamówienia na ten szczególny model będzie można składać od 1 lipca, a w Polsce cena samochodu wynosi 590 000 zł. W Europie dostępna będzie limitowana liczba GT-R 50th Anniversary Edition – 50 sztuk.

Nissan GT-R 50th Anniversary

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz