Przynajmniej 3 nowe Toyoty Supra zniszczone podczas transportu

Jedna z ciężarówek przewożąca fabrycznie nowe Supry uległa wypadkowi.

Kilku klientów z Węgier będzie musiało poczekać kilka dodatkowych miesięcy na odebranie kluczyków do swojego nowego samochodu. Jedna z ciężarówek transportująca fabrycznie nowe egzemplarze nowej Toyoty Supra uległa tajemniczemu wypadkowi, co spowodowało zniszczenie aż trzech samochodów.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że kierowca ciężarówki uderzył w coś cofając zestawem i nie do końca był świadomy jak długa jest naczepa. Drugą opcją jest zderzenie z inną ciężarówką. Z uwagi na tło zdjęć, najpewniej miało to miejsce na jednym z przyautostradowych MOP-ów.

Niemniej jednak w wyniku wypadku zniszczeniom uległy pachnące nowością Toyoty Supra. Największe obrażenia ma czarny egzemplarz znajdujący się na dolnym poziomie. Zniszczony jest cały tył i zdeformowana karoseria.

Nieco mniej oberwało się białej Suprze znajdującej się na górze. Ta ma zniszczony tylny zderzak, układ wydechowy, klapę bagażnik oraz lampę. Trzecim widocznym na zdjęciu egzemplarzem jest czerwona sztuka na dole. Z uwagi na kolizję z czarną Suprą zniszczeniu uległ przedni pas. Niewykluczone, że czwartym uszkodzonym pojazdem biały egzemplarz na dole. Z powodu przesunięcia czerwonego egzemplarza, mógł doznać minimalnych zniszczeń z przodu.

zdjęcia: Houston Underground Races

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz