W Australii można zakupić całkowicie nowy egzemplarz McLarena Senna

Wyjątkowa okazja dla osób, którym nie udało się zakupić samochód jako jedna z pierwszych 500 wybranych.

Aktualizacja

Samochód został sprzedany.

Oryginalny post

McLaren to wyjątkowy supersamochód. Jego produkcja została ograniczona wyłącznie do 500 sztuk, a szczęśliwi nabywcy mogą czerpać przyjemność z 4-litrowego silnika V8 pokręconego do 800 KM oraz 800 Nm momentu obrotowego. Całość waży zaledwie 1200 kg, co w połączeniu z zaawansowaną aerodynamiką przedkłada się na rewelacyjne osiągi. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h poniżej 3 sekund oraz rozpędza się do ponad 300 km/h.

Właśnie pojawiła się wyjątkowa okazja dla osób, które były zainteresowane zakupem tej wyjątkowej maszyny, jednak nie znalazły się na liście 500 osób, które ostatecznie miały możliwość złożenia zamówienia. W Australii na portalu Classico Motori pojawił się na sprzedaż egzemplarz o numerze nadwozia 252.

Samochód z zewnątrz posiada wyeksponowane włókno węglowe połączone z kontrastującymi, żółtymi akcentami. W tym kolorze malowano przedni splliter, zaciski hamulców, progi, fragmenty skrzydła oraz namalowany pasy przecinające całe nadwozie. Wnętrze to połączenie czarnej alcantary, żółtego wykończenia oraz czarnego i niebieskiego włókna węglowego.

McLaren Senna #252

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz