Zdjęcia szpiegowskie

Maserati Ghibli po faceliftingu przyłapane na chwile przed swoim debiutem

Zmiany wizualne nie będą duże, największą nowością będzie obecność hybrydowego układu napędowego.

Zmiany wizualne nie będą duże, największą nowością będzie obecność hybrydowego układu napędowego.

Odświeżone Maserati Ghibli zadebiutować miało publicznie w kwietniu tego roku podczas Pekińskiego Salonu Motoryzacyjnego, jednak wybuch pandemii pokrzyżował plany włoskiej marki. Z tego powodu premiera auta przesunięta została na lato, a dokładniej na 16 lipca. To już bardzo blisko, ponieważ data ta przypada na przyszły czwartek.

Szpiegom motoryzacyjnym udało się w tym tygodniu przyłapać po raz ostatni samochód w kamuflażu. Pomimo częściowej siatki maskującej, wiemy, że maszyna otrzyma zmodyfikowane przednie i tylne lampy, a przemodelowania doczekają się również oba zderzaki. Również i w środku powinniśmy zobaczyć parę nowości, przede wszystkim unowocześniony system info-rozrywki oraz wysoce prawdopodobne cyfrowe zegary.

Największą nowością będzie jednak to, że samochód otrzyma hybrydowy układ napędowy. Niestety nie mamy o nim żadnych szczegółowych informacji, poza tym, że będzie to hybryda typu plug-in.

Maserati Ghibli po faceliftingu to nie jedyna nowość, jaką Włosi szykują na ten rok. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już na jesień zobaczymy całkowicie nowy model producenta. Będzie to sportowe MC20 z centralnie umieszczonym silnikiem i nadwoziem typu monocoque, czyli nadwozie samonośne, zastosowanie którego pozwala mocno ograniczyć masę pojazdu.

2020 Maserati Ghibli Facelifting – zdjęcia szpiegowskie lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz