Odświeżone BMW X3 przyłapane na zakamuflowanych testach

Model doczeka się jedynie odświeżonych reflektorów oraz przemodelowanych zderzaków z nową kratką grilla.

Po niedawnej premierze nowego, całkowicie elektrycznego BMW iX3, nadszedł czas na odświeżenie tradycyjnej wersji tego SUV-a. BMW X3 zostanie odświeżony w połowie cyklu bieżącej generacji i doczeka się kilku niewielkich, głównie kosmetycznych zmian.

Aktualna generacja tego modelu obecna jest na rynku od trzech lat, stąd też nadszedł najwyższy czas, aby rozpocząć testowanie jej odświeżonej wersji. BMW X3 zostało tylko w niewielkim stopniu osłonięte – siatka maskująca powędrowała jedynie na przód i tył pojazdu. Z całą pewnością możemy oczekiwać odświeżonych reflektorów i przemodelowanych zderzaków, czyli typowego zestawu zmian dla nieznacznego faceliftingu.

Dodatkowo model otrzyma zapewne nową kratkę grilla, która ponownie przybierze kształt zbyt dużych, nienaturalnie wyglądających nerek. Testowany egzemplarz należy zapewne do słabszych wersji, o czym świadczą stosunkowo niewielkie obręcze oraz okrągłe końcówki układu wydechowego. Z pewnością zmian doczekają się również jego topowe odmiany z X3 M na czele.

Jak już wcześniej wspomniałem, model doczeka się jedynie drobnego faceliftingu, stąd też nie powinniśmy oczekiwać dużych zmian we wnętrzu pojazdu, a tym bardziej w gamie jednostek napędowych. Zapewne BMW X3 otrzyma nowe poziomy wykończenia wnętrza, nowe technologie oraz zaktualizowany system iDrive.

Jako, że model został przyłapany dopiero pierwszy raz na publicznych testach, to jego oficjalna prezentacja nie odbędzie się wcześniej niż w przyszłym roku.

2022 BMW X3 – zdjęcia szpiegowskie, sierpień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz